Як створити сайт-візитку самостійно безкоштовно?

Як створити сайт-візитку самостійно безкоштовно?

У сучасному світі без Інтернету нікуди, кожне підприємство повинно мати хоч і невелике, але ефективне представництво в мережі. Сайт-візитка - досить простий і практичний спосіб презентувати свою компанію, товари і послуги. Ліпші сайти візитки досить лаконічні, але часом можуть працювати ефективніше, ніж повноцінні великі сайти. На їх сторінках подається тільки сама потрібна і важлива інформація, яку шукає потенційний клієнт.

Складається сайт-візитка з невеликої кількості сторінок. Його можна замовити у фахівця або спробувати зробити самому, тут немає нічого складного. Для допомоги існують множинні конструктори сайтів, CMS. Візитка, як веб-сервіс, призначена для того, щоб підняти репутацію вашого бізнесу і збільшити кількість покупців. Розроблений раз він постійно буде працювати на благо вашого підприємства. Засоби і сили, вкладені в його створення, окупляться за короткий час.

Робити самому або на замовлення - що доцільніше?

Сайт-візитку, як і будь-який інший сервіс, можна зробити на замовлення в веб-студії або у приватного розробника, заплативши за це солідну суму. Спробувати зробити ресурс власними руками буде значно вигідніше не тільки у фінансовому аспекті. Справа в тому, що якщо ви робите сервіс самі, то повністю будете розуміти, як працює ваш сайт. Ви зможете його наповнювати, редагувати і виправляти без сторонньої допомоги.

CMS або конструктор, що краще і зрозуміліше?

Створювати сайт можна на основі спеціальних платформ (CMS) або за допомогою конструкторів. Обидва методи по-своєму гарні і практичні, але є свої нюанси. Якщо ви не збираєтеся робити розробку сайтів-візиток своїм заробітком, а хочете зробити його особисто для себе, вам краще скористатися конструктором. Працювати в ньому простіше і зрозуміліше, ніж з CMS.

CMS складніше в цьому плані, розібратися з платформою швидко навряд чи вийде, потрібно мати хоча б найменші навички програміста. Необхідно вміти працювати з настройками хостингу і розуміти особливості роботи обраної CMS. Спробувавши зробити сайт в конструкторі, потім можна попрактикуватися і з CMS.

З чого складається сайт-візитка?

Сайт-візитка повинен бути лаконічний, але змістовний. Основне його завдання - розповісти, хто ви і що пропонуєте клієнту. Тому традиційно він складається з наступних сторінок:

  • Загальна інформація про підприємство.
  • Інформація про послуги, що надаються і продаються товари.
  • Прайс-листи на пропоновану продукцію.
  • Портфоліо, де клієнт міг би подивитися і оцінити, що він купує.
  • Контакти: телефони, електрона пошта, адреса підприємства.

Це основні розділи ресурсу, за бажанням цей список можна розширювати і доповнювати. Головне - зацікавити і заінтригувати споживача. Як бачите, створення власного сервісу досить посильне завдання для сучасної людини, яка хоч трохи знайома з ПК. Отримані навички знадобляться вам у вашій роботі. Вірте в себе, пробуйте і все у вас обов'язково вийде.

Святозар Березовский

пример@gmail.com

Попап находится на стадии разработки и ближайшее время - будет запущен. Необходимо немного подождать!) Извините за временные неудобства.

Раздел в стадии разработки! Извините за временные неудобства. Скоро он станет доступен :)

Какой баг вы нашли?
Неправильный url!
Необходимо заполнить поле ввода!