Хто може брати участь в національній інтернет премії WEB AWARDS UA?

Хто може брати участь в національній інтернет премії WEB AWARDS UA?

Наближається до кінця 2018 рік, а це значить, що ось-ось настане час підводити чергові підсумки, визначаючи топ сайтів України. Однак в української IT-сфери для переживань приводу немає: нам є чим пишатися.

Як показали результати минулого Національного інтернет-конкурсу WEB AWARDS UA-2017, підсумки якого були підведені в травні 2018 року, успіхи вражають. Було створено, вдосконалено, запущено в успішну роботу безліч цікавих, красивих, корисних, зручних сайтів, сервісів, додатків. Є впевненість в тому, що черговий етап інтернет-премії WEB AWARDS UA, старт якого почнеться в середині січня 2019 року, виявиться ще більш цікавим, плідним, «врожайним».

Поки ж ще є час підготуватися до подачі заявки на участь.

КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ І ПРЕТЕНДЕНТІВ

Взяти участь в уже другому за рахунком Всеукраїнському IT-конкурсі можуть чи не всі бажаючі. Організатор - найбільший український інтернет-портал IT-Rating - створив умови справедливості, лояльності і рівності для всіх претендентів на перемогу. Так, подати заявку на участь можуть:

 • Web-студії;
 • digital-агентства;
 • дизайн-студії;
 • розробники програмного софта, в тому числі мобільних додатків;
 • власники цікавих web-ресурсів - як новостворених, так і вже успішно діючих.

Все, що необхідно зробити, це пройти просту реєстрацію і сплатити організаційний внесок. При цьому кількість поданих робіт не обмежується, а лише збільшується знижка при подачі від одного учасника декількох робіт на конкурс.

Обов'язкові умови:

 • сайт або додаток (конкурсна робота) повинні бути розроблені фахівцями, зареєстрованими і ведучими діяльність в Україні, мати українську реєстрацію;
 • володіння ресурсом або відношення до його розробки повинно мати відповідне документальне підтвердження;
 • на кінець 2018 року веб-ресурс повинен бути повністю налагоджений і запущений в роботу;
 • учасники молодше 16 років, роботи, що містять інформацію еротичного, заборонену нормам законодавства, а також неінформативні «сухі» і недопрацьовані ресурси не допускаються до участі.

КАТЕГОРІЇ КОНКУРСНИХ РОБІТ

ІТ-сфера багатогранна. На просторах інтернет-простору функціонують ресурси самої різної спрямованості і цілей, і кожен з них специфічний і по-своєму цікавий, зручний і корисний для цільової аудиторії. Тому за почесне призове місце в топ сайтів країни можуть поборотися:

 1. Інтернет магазини.
 2. Корпоративні web-ресурси.
 3. Креативні і ефективні Лендінги.
 4. Персональні, особисті сайти - портфоліо, блоги.
 5. Каталоги і портали.
 6. Соціальні мережі (але не окремі групи або сторінки).
 7. Різні онлайн-сервіси.
 8. Мобільні додатки.

При цьому, як і раніше передбачено 20 основних категорій (за родом діяльності, тематиці - авто, ЗМІ, фінанси, туризм, медицина, благодійність, соціальні проекти і т.д.) з нагородженням кращих, а також 4 додаткові номінації.

Святозар Березовский

пример@gmail.com

Попап находится на стадии разработки и ближайшее время - будет запущен. Необходимо немного подождать!) Извините за временные неудобства.

Раздел в стадии разработки! Извините за временные неудобства. Скоро он станет доступен :)

Какой баг вы нашли?
Неправильный url!
Необходимо заполнить поле ввода!