Наближається до кінця 2018 рік, а це значить, що ось-ось настане час підводити чергові підсумки, визначаючи топ сайтів України. Однак в української IT-сфери для переживань приводу немає: нам є чим пишатися.
Як показали результати минулого Національного інтернет-конкурсу WEB AWARDS UA-2017, підсумки якого були підведені в травні 2018 року, успіхи вражають. Було створено, вдосконалено, запущено в успішну роботу безліч цікавих, красивих, корисних, зручних сайтів, сервісів, додатків. Є впевненість в тому, що черговий етап інтернет-премії WEB AWARDS UA, старт якого почнеться в середині січня 2019 року, виявиться ще більш цікавим, плідним, «врожайним».
Поки ж ще є час підготуватися до подачі заявки на участь.
КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ І ПРЕТЕНДЕНТІВ
Взяти участь в уже другому за рахунком Всеукраїнському IT-конкурсі можуть чи не всі бажаючі. Організатор - найбільший український інтернет-портал IT-Rating - створив умови справедливості, лояльності і рівності для всіх претендентів на перемогу. Так, подати заявку на участь можуть:
- Web-студії;
- digital-агентства;
- дизайн-студії;
- розробники програмного софта, в тому числі мобільних додатків;
- власники цікавих web-ресурсів - як новостворених, так і вже успішно діючих.
Все, що необхідно зробити, це пройти просту реєстрацію і сплатити організаційний внесок. При цьому кількість поданих робіт не обмежується, а лише збільшується знижка при подачі від одного учасника декількох робіт на конкурс.
Обов'язкові умови:
- сайт або додаток (конкурсна робота) повинні бути розроблені фахівцями, зареєстрованими і ведучими діяльність в Україні, мати українську реєстрацію;
- володіння ресурсом або відношення до його розробки повинно мати відповідне документальне підтвердження;
- на кінець 2018 року веб-ресурс повинен бути повністю налагоджений і запущений в роботу;
- учасники молодше 16 років, роботи, що містять інформацію еротичного, заборонену нормам законодавства, а також неінформативні «сухі» і недопрацьовані ресурси не допускаються до участі.
КАТЕГОРІЇ КОНКУРСНИХ РОБІТ
ІТ-сфера багатогранна. На просторах інтернет-простору функціонують ресурси самої різної спрямованості і цілей, і кожен з них специфічний і по-своєму цікавий, зручний і корисний для цільової аудиторії. Тому за почесне призове місце в топ сайтів країни можуть поборотися:
- Інтернет магазини.
- Корпоративні web-ресурси.
- Креативні і ефективні Лендінги.
- Персональні, особисті сайти - портфоліо, блоги.
- Каталоги і портали.
- Соціальні мережі (але не окремі групи або сторінки).
- Різні онлайн-сервіси.
- Мобільні додатки.
При цьому, як і раніше передбачено 20 основних категорій (за родом діяльності, тематиці - авто, ЗМІ, фінанси, туризм, медицина, благодійність, соціальні проекти і т.д.) з нагородженням кращих, а також 4 додаткові номінації.