Основні тренди веб-дизайну в 2019 році

Основні тренди веб-дизайну в 2019 році

Наближається новий 2019 рік, і він несе зміни у всіх сферах людської діяльності, і веб-дизайн не виняток. Що нового з'явиться в сфері дизайну інтернет-проектів? Чим керуватися, щоб створювати кращі дизайни сайтів? Про це ми розповімо в сьогоднішній статті.

Те, що радувало відвідувачів в попередні роки, сьогодні вже застаріло і навіть дратує читача, людям хочеться чогось нового, свіжого і тому веб-дизайнери активно працюють в цій сфері, удосконалюючи і переробляючи сторінки.

Відхід від стандартів

Стандартні рішення дозволяють створити сторінку з впорядкованим простором, що істотно спрощує для відвідувачів сприйняття інформації, але, на жаль, обмежує фантазію дизайнерів. Зараз можна відійти від стандартів і дати волю уяві. Відмова від шаблонів і стандартів зможе істотно вплинути на ресурс і підняти його на новий щабель.

Цікава навігація - запорука успіху

Звичайна горизонтальна навігація - це досить просто і банально, так практично у всіх. Відвідувачі люблять нестандартні рішення. Мало просто перегорнути сторінку зверху вниз, сьогодні людина хоче бачити динаміку, спливаючі вікна, анімації. Тому оригінальна і незвична навігація - це ваш щасливий квиток.

Картки товару залишаться на колишньому місці

Сьогодні практично всі інтернет-магазини використовують інформативні і наглядні картки товарів для презентації своєї продукції. В наступаючому році вони нікуди не дінуться, так як зрозуміле зображення і опис купованого товару, задовольняє відвідувача.

Людині важливо бачити, що він купує, тому краще продумайте, як ефективно презентувати товар.

Хочете привернути увагу? Використовуйте спліт-макети

Спліт-макет - прийом, який передбачає поділ екрану на дві контрастні зони. Це досить популярний метод для односторінкових сайтів. Ви ефективно ділите простір, виділяючи ту інформацію, на якій необхідно сконцентруватися і донести до споживача.

Веб-дизайнери успішно використовують такий формат, так як він:

  • привертає увагу відвідувача;
  • вигідно грає з контрастом сторінки;
  • пропонує новий, незвичайний формат.

Використовуємо великі і помітні шрифти

Даний метод вже був популярний кілька років тому і в 2019 дизайнери вирішили повернутися до нього. Головне правильно розставити акценти - великі, кричущі заголовки чіпляють, а значить, точно привернуть увагу потенційних клієнтів.

Які кольори і відтінки будуть в тренді?

Як показують останні тенденції, в 2019 популярним буде колір ультрафіолет і всі його відтінки. Людям подобаються яскраві фарби, і якщо в поточному році їх тільки починали використовувати, то в наступаючому вони досягнуть свого апогею.

Як використовувати негативний простір?

Негативний простір, а саме його використання, теж стане трендом 2019. Якщо раніше він залишався білим, щоб домогтися ефекту мінімалізму, то зараз він повиннен бути яскравим. Можна використовувати барвистий фон, геометричні фігури і цікаві візерунки.

Висновок один - в 2019 році в тренді будуть яскраві і помітні сайти, тому вперед наповнювати мережевий світ фарбами.

Святозар Березовский

пример@gmail.com

Попап находится на стадии разработки и ближайшее время - будет запущен. Необходимо немного подождать!) Извините за временные неудобства.

Раздел в стадии разработки! Извините за временные неудобства. Скоро он станет доступен :)

Какой баг вы нашли?
Неправильный url!
Необходимо заполнить поле ввода!