Офіційно спонсор WEB AWARDS UA

PUSH-K Solutions

Стисло про PUSH-K Solutions. Будемо знайомі.

Агентство PUSH-K Solutions засноване в 2007 році в Києві, з того часу безперервно діє. Ще тоді починали з дизайну і продакшину, реклами, mice, виробництва.

З 2011 напрямок просування в Інтернет став одним з пріоритетних, дозволивши вийти з послугами за межі України і в повній мірі перетнутися з веб технологіями. На сьогодні за цим напрямком наш досвід, досягнення, аналітика та напрацювання дозволяють знаходити рішення для найскладніших маркетинг викликів.

З 2014 почали створювати веб сайти, як елемент комунікаційних компаній, але дуже швидко цей напрямок став для нашої команди основним, бо об’єднав весь потенціал компанії в одному продукті – веб сайті. Вже тоді цей ринок був над конкурентним, але ми в ньому відбулися – сьогодні цей підрозділ є повноцінною веб-студією зі замкнутим циклом виробництва. Не розгортаємо шаблони, а створюємо унікальні веб сайти, не обмежуючись в ідеях. Переваги PUSH-K Solutions це веб дизайн, цікаві front-end і back-end рішення, розуміння маркетингу і e- commerce експертиза, а також якісний проектний менеджмент.

Every work – Artwork і ніяк інакше >

До сайту https://web.push-k.ua

Фейсбучек https://facebook.com/web.PUSHKsolutions

Повне портфоліо https://agentsiya.push-k.ua/

Написати/подзвонити +380 66 415 01 03 (Tel., Telegram, Viber, WhatsApp)

Святозар Березовский

пример@gmail.com

Попап знаходиться на стадії розробки і найближчим часом - буде запущений. Необхідно трохи почекати!) Вибачте за тимчасові незручності.

Розділ в стадії розробки! Вибачте за тимчасові незручності. Скоро він стане доступний :)

Який баг ви знайшли?
Неправильний url!
Необхідно заповнити поле введення!