Розробка сайту під ключ. На що варто звернути увагу при виборі підрядника?

Розробка сайту під ключ. На що варто звернути увагу при виборі підрядника?

Сьогодні умовою успішного бізнесу є наявність власного представництва в мережі. Це або сторінка або група в соціальних мережах, але краще буде мати повноцінний сайт.

До компаній, про які можна почитати в Інтернеті, ознайомитися з їх діяльністю, довіри більше, клієнти їх вибирають частіше. Хороший сайт - це представництво компанії в мережі, воно допоможе презентувати підприємство спонсорам і потенційним клієнтам.

Яким повинен бути хороший сайт?

Досвідчені веб-студії і розробники допоможуть вам створити і запустити круті сайти, які зможуть скласти гідну конкуренцію вже існуючих сервісів. Головне тільки правильно вибрати підрядника.

Спочатку ми розглянемо, яким повинен бути якісний веб-сайт:

  • Дизайн сервісу, його структура, колір і стиль повинні відповідати вимогам клієнтів і задовольняти їх. Головне на сайті - якість поданої інформації, а не епатажний, вражаючий зовнішній вигляд.
  • Концепція сервісу повинна бути розроблена конкретно під ваш бізнес, ваше підприємство. Якщо стиль скопійований з чужого сайту, він вже не унікальний і неоригінальний.
  • Сервіс повинен відображати ваші сильні сторони і переваги.
  • Неприпустимі технічні помилки і тривала завантаження. Проект повинен функціонувати повноцінно без будь-яких збоїв.

Що ви повинні надати для розробки гарного сайту?

Ви вважаєте, що замовивши сайт під ключ, ви повністю звільняєтесь від роботи над ним? Ні, це зовсім не так. Щоб сервіс вийшов дійсно ефективним і приносив вам користь, ви повинні співпрацювати з розробниками. Перше, що потрібно надати майстрам:

  • Інформацію про пропонованих товарів і послуг.
  • На яку аудиторію і регіон ви орієнтуєтеся.
  • Ознайомившись з ресурсами конкурентів, опишіть, що вам не подобається, а що б ви хотіли використовувати.
  • Власні побажання і очікування.

Розумний і досвідчений фахівець все одно буде питати у вас цю інформацію, краще вже бути готовим.

Вибираємо підрядника, що врахувати?

Підбираючи компанію або студію для роботи над сайтом, потрібно бути гранично уважним і обдумувати кожен крок. Не варто відразу купуватися на строкаті оголошення про те, що сайт можна зробити за невелику суму. На хорошому проекті не варто економити.

Зверніть увагу на те, скільки співробітників працює в компанії, чи зареєстрована вона офіційно. Важливо, хто буде працювати над проектом. Майстер, що працює в офісі повний робочий день, або віддалений співробітник. Від цього залежать терміни виконання замовлення. Бажано укласти зі студією договір про співпрацю, це гарантія того, що проектом дійсно будуть займатися, а не просто зникнуть, отримавши передоплату.

Обов'язково поставте запитання, як буде проходити робота над проектом. Відповідь має бути чітким, детальним, описувати кожен етап робіт. Якщо фахівець відповідає коротко і розпливчасто, швидше за все, над сайтом або не працюватимуть, або майстер, якщо можна його так назвати, не зовсім розуміє, чим займається.

Успіхів вам у пошуках і чесних підрядників!

Святозар Березовский

пример@gmail.com

Попап находится на стадии разработки и ближайшее время - будет запущен. Необходимо немного подождать!) Извините за временные неудобства.

Раздел в стадии разработки! Извините за временные неудобства. Скоро он станет доступен :)

Какой баг вы нашли?
Неправильный url!
Необходимо заполнить поле ввода!