СТАРТ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА КОНКУРС САЙТIВ "WEB AWARDS UA" 2020

СТАРТ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА КОНКУРС САЙТIВ "WEB AWARDS UA" 2020

Шановні користувачі сервісу!

Ми запускаємо довгоочікуваний конкурс сайтів

WEB AWARDS UA 2020 

Про конкурс:

Національна інтернет-премія WEB AWARDS UA за кращі сайти і мобільні додатки, проводиться щороку серед розробників і власників проектів.

Перший раз конкурс сайтів офіційно стартував 15 січня 2018 року.

 

Етапи проведення конкурсу:

Сайти та мобільні додатки приймаються декілька місяців (зима - весна). У лютому починається народне голосування за сайти, в якому може взяти участь кожен бажаючий, після чого по кожній з номінацій формуються лонг-листи.

  • 15.01 – 10.05 — Подача робіт на конкурс
  • 20.02 – 10.05 — Народне голосування
  • 10.05 – 20.05 — Голосування експертної комісії і членів журі.
  • 20.05 – 28.05 — Оголошення та офіційне привітання переможців, вручення пам'ятних сертифікатів.

Згідно з правилами конкурсу, брати участь можуть всі сайти українською, російською та англійською мовою, розроблені українськими розробниками (веб студіями), що зареєстровані в Україні і мають завершений вигляд.

 

Переваги участі:

Якщо ви працюєте в сфері створення унікальних інтернет-проектів, вам обов'язково варто взяти участь в національній інтернет-премії WEB AWARDS UA. Чому обов'язково варто спробувати свої сили?

 

1.Інформаційне. Участь в конкурсі і перемога в одній з номінацій - відмінний інформаційний привід для власних публікацій в ЗМІ, соціальних мережах і на корпоративному сайті.

2.Імідж. Подача робіт на конкурс - забезпечить Вам підвищення впізнаваності серед професійної спільноти (члени журі, учасники народного голосування, гості сайту, церемонії нагородження і т.д.).

3.Медійний. Переможці конкурсу перераховуються в розсилаємих організаторами прес-релізах - це значить, згадуються в ЗМІ.

4.Репутація. Перемога в конкурсі - престижна і дозволяє не тільки залучити нових клієнтів, а й обґрунтувати підвищення вартості послуг.

5.Експертне. Ви отримуєте по-справжньому незалежну оцінку якості своїх робіт.

6.Рейтинг. Перемога в конкурсі сайтів враховуються в рейтингу креативності веб студій та діджитал агентств. Чим більше нагород ви отримаєте, тим вищий рядок буде займати студія.

7.Представницький. Участь в конкурсі - це прямий вихід на клієнтів: членів журі, гостей конкурсу та тих, хто шукає підрядника, який отримав високі оцінки від професійного співтовариства.

8.Посилальне. За участю в конкурсі - отримуєте додаткове посилання з авторитетного ресурсу на сайт розробника.

 

Варто відзначити, що WEB AWARDS - це не тільки престижна і популярна інтернет премія, це ще й досить масштабний захід, який охоплює 1368 досвідчених студій, 272 якісних і гідних проектів, 20 престижних номінацій і 35 кращих експертів в сфері IT технологій.

 

Ваш сайт вже готовий скласти конкуренцію іншим? - тоді залишайте свої заявки на сайті, беріть участь в конкурсі, ставайте відомими разом з нами!

 

Нагадаємо, що один розробник або студія може подавати на конкурс необмежену кількість проектів!

 

Реєструйтеся на конкурс, перемагайте і дивуйте своїми досягненнями всіх!

 

З повагою, організатор IT Рейтинг UA

Святозар Березовский

пример@gmail.com

Попап находится на стадии разработки и ближайшее время - будет запущен. Необходимо немного подождать!) Извините за временные неудобства.

Раздел в стадии разработки! Извините за временные неудобства. Скоро он станет доступен :)

Какой баг вы нашли?
Неправильный url!
Необходимо заполнить поле ввода!