Спеціальні номінації
Додаткові номінації
Основні номінації

Кращі дизайни сайтів

Кращі дизайни сайтів - номінація від WEB AWARDS UA

В межах Всеукраїнського конкурсу «WEB AWARDS UA», основною метою проведення якого виступає сприяння активному і ефективному розвитку ІТ-сфери в Україні, як окремої самостійної номінації будуть визначені кращі дизайни сайтів.

Веб дизайн має істотну відмінність від дизайну поліграфічного, так як визначає візуальну частину сторінки і сприйняття користувачем всієї інформації в цілому. Тому важливо єдність графіки, динамічності, інтерактивності візуального ряду, а також один з головних показників - юзабіліті.

Які вони - цікаві, зручні у використанні сучасні креативні сайти України? В якому напрямку розвивається український інтернет-простір, і на що потрібно звернути увагу розробникам і власникам ресурсів для підвищення їх ефективності і, відповідно, бізнесу в цілому?

Всі бажаючі бути причетними до формування дійсно якісного веб-простору в Україні, що сприяє більшому комфорту, безпеки користувачів, успішному розвитку бізнес-сфери, освіти, інформування, в межах проведення конкурсу зможуть зробити свій цінний внесок, виступивши в ролі незалежного члена народного жюрі, оцінюючи подані на конкурс роботи в номінації «Кращий дизайн». Експерти, спільними зусиллями з користувачами (на яких, в кінцевому рахунку, і розрахований кожен сайт, незалежно від його специфіки та тематики), визначать найбільш якісні з точки грамотного дизайну ресурси.

Креативні сайти 2017

Вже сьогодні можна відзначити значні темпи розвитку IT-сфери в Україні. Це помітно хоча б по тому, що створюються дійсно стильні та креативні сайти - ресурси, які характеризуються гармонійністю:

  • тонко витриманий баланс графічної і текстової частини (залежно від тематики та цілей ресурсу);
  • продумана структура, навігація, інтерфейс;
  • продумане оформлення, що служить ефективним обрамленням технічних функцій, що сприяє досягненню поставлених цілей, що підкреслює тематику і філософію проекту.

Примітно, що гарний дизайн сайту для сучасного користувача, що робить ставку на власний комфорт і цінує свій час, це невелика кількість яскравих динамічних елементів, що відволікають увагу від основної інформації, а підкреслює сенс і глибину такої інформації, що дозволяє більш ефективно засвоювати її. Тому в якості стійкої тенденції в сучасному веб дизайні можна відзначити мінімалізм: там, де можна прибрати, там варто прибрати, попрацювавши з акцентами, структурою, колірним оформленням. В кінцевому рахунку, цікавий лаконічний і креативний дизайн робить web-ресурс «легше», прискорюючи його завантаження, що також високо цінується користувачами.

Креативний професійний підхід дозволяє розробникам створювати вкрай цікаві успішні роботи. Премія «Кращі дизайни сайтів» відзначить такі українські проекти. А поки що у власників ресурсів (персональні сайти, корпоративні, інтернет-магазини, Лендінги, додатки, онлайн-сервіси і т.д.), а також перспективних талановитих розробників, бажаючих розвиватися і вдосконалюватися, є унікальна можливість представити свій ресурс на конкурс. Можливо, незабаром за запитом «кращі сайти дизайн» буде видаватися посилання саме на Ваш проект?

Щоб додати проект і брати участь в конкурсі, вам потрібно зареєструватися на сайті

Реєстрація