WEB AWARDS UA tel:+38 (068) 181-20-19 Email: awards@webawards.com.ua

in cart

Корзина покупок
 
етапи проведення
Графік, дати і етапи проведення - національної інтернет-премії України «Конкурс сайтів WEB AWARDS UA»
1
02
Етап
10 березня - 10 травня 2021
Народне голосування 1
1
04
Этап
20 травня - 28 травня 2021
Оголошення результатів 1
 

 

Конкурс WEB AWARDS UA це
 
 
350учасників
 
 
32номінацій
 
 
1500студій
 
 
35експертів
 

 

Відгуки про WEB AWARDS UA
photobox

Анна Гончар
Владелец интернет-магазина
« Участие в конкурсе помогло нам посмотреть на свой сайт глазами посетителя, усовершенствов ать его и исправить несколько ошибок. Но, в целом, конкурс разочаровал полностью. Приз зрительских симпатий достался сайту с оценкой в 4,5, разработчик - один из членов жюри. В то время, как наш сайт набрал 4,6. Обидно и печально. Вообще странно, что в конкурсе принимают участие продукты членов жюри, которые в результате и голосуют. Это несправедливо по отношению к другим конкурсантам.» ...»
photobox

Ирина Сторожко
Chief Marketing Officer
« Участие в этом конкурсе дало нам возможность увидеть со стороны свой сайт, свою работу. Каждая оценка, которая оставлена пользователями - это оценка огромного труда нашей команды. Это дает нам дополнительный стимул к развитию, дает новые идеи, дает определенный вектор движения развития компании. Мы рады отметить, что it-rating.in.ua прилагает много усилий не только к своему развитию, но и к развитию бизнеса в целом. Ведь чем удобнее интернет-магазин, тем проще пользователям совершать поку ...»
photobox

Владов Виталий
CEO, OkayCMS
« Участие в конкурсе помогло нам увидеть свои недостатки, понять текущие тренды и увидеть куда сейчас двигается рынок разработки сайтов. Спасибо организаторам за конкурс.» ...»
photobox

Максим Кириленко
Руководитель отдела
« Огромное спасибо за конкурс! Всем организаторам проекта и членам жюри желаю всего самого доброго: здоровья, процветания, творческого вдохновения, успехов в вашей работе и удачи во всём!» ...»

Андрій Чорний
CEO, PLERDY
« Дякую організаторам! Так тримати, дійсно зробили цікавий рейтинг. Ми отримали певні результати, є над чим працювати та розвиватися. Успіху! Чекаємо нового рейтингу :)» ...»
Актуальні новини
Вітаємо, шановні користувачі! З радістю повідомляємо Вам про завершення підготовки сертифі ...
Шановні користувачі! Підбито підсумки національної інтернет-премії «КОНКУРС САЙТІВ - WEB AWA ...

Конкурс сайтів «WEB AWARDS UA»

Потенціал Всесвітньої мережі безмежний, і кожному з нас надані колосальні можливості для швидкого і зручного пошуку потрібної інформації і відповідей на питання, бізнес і отримання прибутку, пропаганди і ефективної реклами, навчання та саморозвитку, дозвілля та подорожей. Для цього в мережі існують всілякі інтернет проекти, і кожен день створюються нові сайти, які вирішують ці питання.

З метою задати загальними зусиллями потрібний вектор розвитку можливостей інтернет-ресурсів на території України, зробити Всесвітню мережу якомога комфортнішою, цікавою, корисною для сучасного користувача, в 2017 році була організована щорічна Національна інтернет премія «WEB AWARDS UA». Це конкурс сайтів і мобільних додатків, що використовуються на українському інтернет-просторі, що сприяє підвищенню якості нині діючих або тільки створених веб-ресурсів, розробці та впровадженню нових цікавих ідей і рішень, досягнення розробниками більш високого рівня професіоналізму.

За глобальним інтернету майбутнє. Сьогодні це незамінний інструмент для комунікацій, пошуку необхідної інформації, дозвілля і розваг, обміну даними. Це колосальна майданчик для розвитку бізнесу, ЗМІ та інших сфер із застосуванням інтернет-технологій, і мільйонами українців вже є чим пишатися.

Кращі інтернет проекти України

Інтернет премія «WEB AWARDS UA» передбачає об'єктивні, чесні і прозорі конкурси для сайтів різної тематичної спрямованості та специфіки роботи. Адже від того, наскільки вони комфортні для сприйняття і використання, а також корисні, залежить дуже багато чого.

Окрема увага приділяється організаторами мобільному трафіку, обсяги якого ростуть з кожним днем ​​завдяки активному використанню планшетних комп'ютерів і смартфонів з виходом у всесвітню мережу. Україна потребує нових ефективних, зручних, корисних і безпечних мобільних додатків та сервісів, які в кінцевому рахунку принесуть користь всім - кінцевому споживачу, розробникам, власникам.

Роботи приймаються для участі в конкурсі у різних номінаціях, що охоплює всі сфери життя і діяльності сучасних українців різних вікових груп, роду занять та цілей.

Інтернет премія організована найбільшим сервісом IT-Rating з пошуку і підбору компаній, діяльність яких пов'язана зі сферою IT. Однак це не означає, що всі лаври дістаються тільки розробникам. Не менш цінним є підхід до ведення бізнесу, погляд на роль інтернет-ресурсу в комфорті користувача і успіху бізнесу.

Щоб додати проект і брати участь в конкурсі, вам потрібно зареєструватися на сайті

Реєстрація